בעת כתיבת התכנים באתר אנו מנסים שהטקסטים יהיו קריאים ככל הניתן. ככל שנתקלתם בטקסט מבלבל או לא ברור, נשמח אם תפנו את תשומת ליבנו לכך והפגם יתוקן.
באתר זה מוטמע תוסף שהינו רכיב נגישות. התוסף פועל על פי התקן הישראלי ת”י 5568 ברמה AA. התוסף כפוף לתנאי השימוש והצהרת הנגישות של היצרן.

האתר כולל: אמצעי ניווט והתמצאות פשוטים ונוחים לשימוש. תכנים טקסטואלים שנכתבו בשפה ברורה ככל הניתן במגבלות התכנים הרלוונטיים.

התכנים כתובים בצורה מסודרת, מאורגנים בצורה היררכית וכוללים כותרות שיסייעו לקריאתם. האתר הותאם לצפיה במספר דפדפנים, אם כי אין ביכולתנו להטיח כי הוא יראה באותו אופן בכל דפדפן. האתר הותאם לגלישה סלולארית, ולאו דווקא במחשב שולחני.

האתר הותאם לעבודה בסביבות רזולוציה שונות. ככל שבאתר קיימים אלמנטים גרפיים בעלי חשיבות מקצועית (להבדיל מהיותם עיצוביים בלבד), הרי יש באתר חלופה טקסטואלית לאותם עיצובים (alt). האתר מאפשר שינוי גודל הגופן באמצעות מקש ה-CTRL ושימוש בגלגלת העכבר.

הקישורים באתר מצורפים לטקסט המסביר בקצרה מה תוכן העמוד אליו הם מקשרים.

תיאורים לעמודים, תיוגים לתמונות בעלות משמעות וסימונים אחרים (כגון כותרות) יסייעו בידיכם ויקלו את השימוש באתר.

בשל החשיבות שאנו שמים בהנגשת המידע אותו אנו מעמידים לרשותכם (על אף שאין המדובר במידע שהוא שירות ציבורי), הוספנו לאתר תפריט נגישות ייעודי. התפריט המצוי ברצועה האדומה הפרוסה לאורך האתר ומתגלגלת עימכם בעת הגלישה באתר כך שהוא נגיש תמיד.

התפריט כולל את הפונקציות הבאות המקלות בצורה דרמטית את השימוש באתר לזקוקים לכך (ניתן לבחור כל אחת מהן או מספר פונקציות יחד, לפי העניין): כפתור התאמת האתר ותגיות האתר עבור מכשירי עזר וטכנולוגיות עבור בעלי מוגבלויות.

כפתור איפשור ניווט בעזרת מקשי המקלדת בין הקישורים שבאתר. כפתור השבתת הבהובים ו/או אלמנטים נעים על המסך. כפתור איפשור מצב מונוכרום שחור לבן עבור עיוורי צבעים.

כפתור ספיה גוון חום.
כפתור שינוי ניגודיות גבוהה.
כפתור שחור צהוב.
כפתור היפוך צבעים.
כפתור המדגיש בצורה ברורה את כל תגי הכותרות המופיעים באתר.
כפתור המדגיש בצורה ברורה את כל הקישורים המופיעים באתר.
כפתור המציג את התיאור החלופי של כל התמונות המופיעות באתר במעבר עכבר.
כפתור המציג תיאור קבוע של התמונות באתר. כפתור ביטול שימוש בגופן קריא.
כפתור הגדלת גודל הגופנים באתר.
כפתור הקטנת גודל הגופנים באתר.
כפתור הגדלת כל התצוגה לכ־200%.
כפתור הקטנת כל התצוגה לכ־70%.
כפתור הגדלת סמן העכבר.
כפתור הגדלת סמן העכבר ושינוי צבעו לשחור.
כפתור מצב קריאת האתר.
כפתור המציג את הצהרת הנגישות.
כפתור איפוס המבטל את הנגישות.
כפתור שליחת משוב נגישות.
כפתור שינוי שפת הסרגל והצהרת הנגישות בהתאם.

בתפריט הנגישות קיימים שני סוגים של הגדלות לנוחיותכם. עם זאת, אם תרצו להגדיל עוד את האותיות תוכלו להשתמש בפונקציות המקלדת הבאות:
מקש Esc יפתח ויסגור את סרגל הנגישות.
מקש Ctrl + יגדיל את הטקסט באתר.
מקש Ctrl – יקטין את הטקסט באתר.
מקש Ctrl 0 יחזיר את האתר לגדלו המקורי.
מקש רווח (SPACE) יוריד את האתר כלפי מטה.
מקש F11 יגדיל את המסך לגודל מלא – לחיצה נוספת תקטין אותו חזרה.
כמו כן ביצענו באתר מספר לא מבוטל של מאמצי הנגשה של האתר ושל התוכן הנמצא בו, שחלקם מתואר מעלה ואחרים הם למשל – הוספת תוסף הכולל תפריט נגישות שנמצא בכל עמודי האתר.
התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות ואף במסכים שונים, לרבות גדלי מסך שונים.
התאמת האתר לצפייה בדפדפנים שונים (אם אתם עושים שימוש בדפדפן שהאתר אינו תומך בו, אנא צרו עימנו קשר ונראה האם ניתן לסייע וכיצד).

סייגים לנגישות
על מנת למנוע עומס חושי, חלק מהתמונות שהוספו לצרכי גרפיקה בלבד, ואין להן משמעות מקצועית, תוצגנה לעיתים ללא תיאור או תגית מתאימה. מכיוון שהאתר מצוי ברשת שנים ארוכות מאוד הרי מצויים בו תכנים רבים שהועלו אליו עוד בעבר. לכן יתכן כי בתהליך הנגשת האתר לא הצלחנו להנגיש את כולם, מתוך טעות כמובן. ככל שתתקלו בתקלות המפריעות לשימושכם באתר, אנא הפנו את תשומת ליבנו לכך ואנו נתקן תקלות אלו בהקדם.

נגישות משרדים
המשרדים במגדל בסר 3, קומה 33, בני ברק, יש קבלת קהל.

במקום יש חניית נכים, דלת נגישה, מעלית נגישה ושירותים נגישים

טלפון לקבלת קהל:
טל סמואל – 0523113504
tsamuel@lefkadaisrael.com

Translate »

רוצים לשמוע עוד על הפרויקטים שלנו?

דילוג לתוכן