תהליכי עבודה

עקב השינויים בשיטת המיסוי במדינה, יוון הפכה למוקד השקעה בנדל"ן. משקיעים ברחבי העולם שואפים להשקיע בנכסים של יוון למגורים ולהשכרה. חלק מהדברים שעליכם להיות מודעים אליהם הם שכירת עורך דין לטיפול בהליך, קבלת מספר המס, סקר נכסים, תשלומים, רישום הבעלות ורישום מקוון. 

הנה מדריך מפורט שלב אחר שלב עבורך, צעד אחר צעד

ראשית – הגדרת קריטריוני החיפוש שלך:  איזה נכס אתם מעוניינים לקנות ? 

בשלב זה אתם מוזמנים להגיע למשרדינו בארץ או בלפקדה שם נוכל להציג לכם את מגוון האופציות הרלוונטיות עבורכם.

סיור שטח

אין דבר מספק יותר מאשר לצפות בשטח עליו צפוי לקום הפרויקט בו אתם מעוניינים. לפיכך, יש צורך להסתכל על שטח והפרויקט שאתם מתכננים לרכוש. מומלץ לבקר באתר פיזית כדי לקבל מושג טוב יותר על הסביבה, התנאים והשירותים. זה יעזור לך להבין איך תנהל את הנסיעה שלך למקומות שונים ואם השירותים הבסיסיים זמינים באזור או לא. כמובן שהסיור מתבצע יחד עם צוות החברה בכדי שתקבל את כל המידע על אזור הפרויקט, הצוות המקצועי, פרויקטים בביצוע וכו.

פתיחת מספר מס וליווי עו״ד מומחה

לאחר שהגעתם למשרדינו והחלטתם על הפרויקט שאליו תרצו להצטרף אנו מקדמים עבורכם את כלל הפרוצדרות ביוון. הראשון שבהם זה פתיחת מספר מס ביוון.מספר המס מסופק על ידי שירות המס הפנימי של יוון. במקביל צוות החברה מחבר אותך עם עו״ד שילווה אותך לאורך העסקה וכן יטפל בכל העניינים המשפטיים של הרכישה. הוא יכול לעזור לך לדעת אם הנכס אכן בעל הבעלים הנכון ואם הוא תחת חוזה שכירות, משכנתאות וכו'.

ליווי אדריכל/ית שינויים של החברה

החל מרגע חתימת הסכם ההצטרפות לפרויקט אדריכל/ית השינויים נכנסת לתמונה מולכם ועובדת בצמוד בכדי להבין את הדרישות המשתנות של בני הבית או בעלי העסק. במסגרת שלב זה מבוצעות פגישות בהן אתם תעלו כל החלומות והרצונות, השאיפות והסגנון האהוב עליכם, ונידונה מסגרת התקציב.
על פי מסגרת זו אנו קובעים את הצעדים הנדרשים, לאחר אבחנה ברורה בין הדחוף, חשוב ורצוי למצוי. כך נוכל להתכונן מראש ולהשאיר מסגרת גמישה יחסית בשלבים מאוחרים יותר.

קבלת היתרי בניה

במהלך תקופה של שנה ועד שנתיים לכל פרויקט של החברה מתקבל היתר בניה. לאחר קבלת היתרי הבניה אתם תזומנו לפגישה עם נציגי החברה. בפגישה תעברו על תוכניות הבית, יבוצעו חידודים והשלמות בהתאם לרצונכם ובעצם נקבע את המפרט הטכני הסופי של הבית שלכם, הכל custome made.

שלב ביצוע ומסירה

בתקופה של חודשיים ועד חמישה חודשים מעת קבלת היתרי הבניה אנו נכנסים לשלב ביצוע הפרויקט. הפרויקט מתועד על ידי מנהלי הפרויקט ונציגי החברה בשטח מדי שבוע וכמובן הלקוחות מתעדכנים כל העת מול נציגי החברה על התקדמות השלבים, הכל באופן שקוף ומסודראדריכל הפרויקט שהוא גם מפקח אדריכלי בודק כי העבודה מבוצעת עם חומרים מתאימים ואיכותיים. ניתן לבצע שינויים לאורך כל תהליך הבנייה, כמו מעבר לשיטות ביצוע יעילות יותר, שינוי חומרים בהתאם למצב בשטח, וכד'. לכן, חיוני שהאדריכל יהיה מעורב בכל שלב, כדי לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם לקוחות הפרויקטמסירה מסודרת ללקוחות החברה מבוצעת לאחר 3 מסירות של הקבלן מולנו וזאת בכדי לוודא את טיב העבודה, השלמת העבודות בהתאם למפרט הטכני של כל לקוח, שינויים ושדרוגים והכל בכפוף למארג הסכמים מסודר. עם סיום הפרויקט והמסירה יירשם הנכס החדש שלכם בטאבו ביוון וברישום המקרקעין הלאומי.

לקבלת מידע מפורט יותר ומותאם לצרכים הספציפיים שלך, אנא צור איתנו קשר

מחפשים מידע נוסף?
נשמח לחזור אליכם

Translate »

רוצים לשמוע עוד על הפרויקטים שלנו?

דילוג לתוכן