שירותים לאחר רכישה

המומחיות שלנו משתרעת על פני מגוון רחב שירותים בעבור כל פרויקט. השירותים שלנו מובנים עבור כל פרויקט תוך שימוש בבעלי המקצוע מהשורה הראשונה ביוון. מהמטה שלנו בישראל ובלפקדה, אנו מספקים שירותים רחבים לכלל לקוחותינו בכל פרויקט ובכל שלב. 

תחזוקה שוטפת  – ועד מתחם

אנו מספקים שירותי תחזוקת אתר שוטפת, זאת כלול בתשלום שנתי של ועד מתחם לכל פרויקט ופרויקט. חלק אינטגרלי לכל פרויקט הינו ניהול המתחם בסיום שלב הביצוע. לפקדה ישראל אחראי על צוות ייעודי שדואג לתחזוקת הפרויקט לאחר סיום הבניה מחייבת מומחיות, ידע וניסיון. הליווי הצמוד והשוטף של לפקדה ישראל משמר ומטפח את הפרויקט, מעניק סביבת מגורים נקייה וייחודית ומקפיד על אותה חוויית מגורים קהילתית. בזכות היכרות מעמיקה עם תחום הוילות והתשוקה לתת ללקוחותיה איכות חיים גבוהה, לפקדה ישראל היא השקט הנפשי שלכם בכל הקשור לנכס גם כשאתם לא בלפקדה

השכרת הנכס 

אם ברצונך להשכיר את הנכס שלך, אנו מציעים שירות ניהול השכרות מלא. זה יאפשר לכם לקחת הכנסה מהנכס שלכם וגם ליהנות מהנכס שלכם בעצמכם. כמובן יש לכם את האופציה לבחור את היקף השירותים בעבור השכרת הנכס,ניקיונות ותחזוקה שוטפת.

ניקיון הנכס ושמירתו

לחברה ניסיון רב ומוניטין לאורך השנים בתחום ניהול דירות ובתים ביוון, לחברה גוף נפרד אשר מתמחה בניקיון בנייני מגורים, דירות ובתים פרטיים. בכדי להציע פתרונות ברמה גבוהה ושמירה על הנכס גם בחודשים שהנכס סגור (חודשי החורף הקשים בדר״כ) החברה עושה שימוש בציוד מתקדם בתחום ונעזרת בחומרי ניקוי יעילים ואיכותיים בלבד. כמובן שכחלק מאופי החברה ודאגתה לכדור הארץ, כחלק משמירה על איכות הסביבה, נעזר צוות הניקיון במוצרים ידידותיים לסביבה שאינם מכילים חומרים רעילים או מזיקיםחברתנו מציעה ללקוחותיה ניקיון יסודי ללא פשרות ,שירות אמין ואחריות על איכות העבודה .


שירותי גינון על ידי צוותים מנוסים


שירותי גינון לנכס בלפקדה כל עוד הם מתוכננים ומתוחזקים אינם בעלי ערך אסטטי בלבד אלא יכולה לשמש מקום משחק בטוח לדיירי הנכס. ניתן לעשות רבות כדי להבטיח שמירה על הקיים והמשך התפתחות טבעית של הצמחייה כך שעבודות הגינון ילכו ויהפכו מרשימות יותר עם השנים.


שירותים נוספים:

– ייעוץ וליווי מקצועי בתחום ביטוח הנכס

– שירותי מכירות הנכס לצד ג׳

מחפשים מידע נוסף?
נשמח לחזור אליכם

Translate »

רוצים לשמוע עוד על הפרויקטים שלנו?

דילוג לתוכן